REMA | Online Tarımsal Market

Hakkımızda

REMA Online Alışveriş Mağazası'na Hoşgediniz!
Online mağazamız üzerinden firmamızın üretimini yaptığı, markamızı taşıyan çeşitli tarımsal makina, alet ve ekipmanlara kolaylıkla ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.


Faaliyet Alanımız: #TARIM
Firmamız tarımsal makina alanında; meyve hasat, toprak işleme, ilaçlama, hayvancılıkta kullanılan makinalar ve endüstriyel tip makinaların imalatını yapmaktadır. Diğer yandan, filtre ve gübre tankı imalatı; damla sulama boruları, kangal borular, yağmurlama sulama boruları, damla sulama ve yağmurlama sulama ek parçalarının imalatı ile tarımsal sulama sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Kalite
Bizim için kalite; koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle, dünya ölçeğindeki tüm müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini en iyi şekilde yerine getirerek, markamızın yarattığı algıyı hiçbir koşulda zedelemeden, mükemmeliyetçi kalite kültürü doğrultusunda hareket edip, mevcut kalite standartlarımızın devamlılığını sağlamaktır.

Arge 
Arge departmanımız, konusunda uzman ve yetkin personeli ile sürekli değişimi takip ederek yeni fikirler için çalışmaktadır. Ürünlerimizi sürekli değişen ve gelişen teknolojiye uygun sistemler ile birleştirerek müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak biçimde firmaya özgü ve fonksiyonel modeller tasarlamaktayız.

Müşteri Memnuniyeti & Güven
Satış sonrası destek ekibimiz, firmamızın kendisi veya bayileri aracılığıyla müşterilerine anında yanıt vermek üzere kurulmuştur. Firmamız, yurt içinde 200'ü aşkın bayisi ve 500 firmayı aşan ticari ilişkisi ile de sektörün güvenini kazanmış tamamen yerli bir firmadır.
15 YILI AŞKIN SEKTÖR TECRÜBESİ
YARININ TARIM TEKNOLOJİLERİ


REMA ®