Tüm Ürünler

Banka Hesap Numaraları


BKM Express, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve bankalara birlikte geliştirilen, internet üzerinden alışverişlerin hızlı ve pratik yapılmasını sağlayan bir çözümdür. Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapıp taksit ve puan kazanabilirsiniz. Ödeme yöntemlerinde "BKM Express ile ödeme" seçeneğine tıklayarak BKM Express hesabınıza ulaşabilir, tanımladığınız kartlardan birini seçerek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.
 


remamakina.com.tr internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden yapacağınız harcamalarda ödeme işlemini sağlarken herhangi bir kart bilgisi gerektirmeden kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanıza imkan sağlayan ödeme sistemdir. remamakina.com.tr veya mobil uygulaması üzerinden ödeme yöntemlerinde, ödeme seçeneği olarak GarantiPay‘i seçin. Açılacak sayfada GSM veya TCKN numarınızı girin. BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden gelecek bildirime tıklayın. Bildirim almadığınız durumda telefonunuzdan BonusFlaş uygulamasına giriş yaparak “Ödemeler” bölümünde bulunan “GarantiPay ile Ödeme” alanına gelin ve ödeme yapmak istediğiniz kartı seçin. Kart şifrenizi girdikten sonra işlem başarıyla tamamlanır. Ereyon.com.tr sitesine / mobil uygulamaya tekrar yönlendirilirsiniz.

Sanal Kart
Sanal Kart

Sanal Kredi Kartı; vadesiz hesabınıza ya da kredi kartınıza bağlı tanımlanan, limitini sizin belirlediğiniz, internette alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Sanal kredi kartı başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bankanızla irtibata geçiniz.