KURUMSAL

Üreticinin Destekçisi

Firmamız tarımsal makina alanında; meyve hasat, toprak işleme, ilaçlama, hayvancılıkta kullanılan makinalar ve endüstriyel tip makinaların imalatını yapmaktadır.

Diğer yandan, filtre ve gübre tankı imalatı; damla sulama boruları, kangal borular, yağmurlama sulama boruları, damla sulama ve yağmurlama sulama ek parçalarının imalatı ile tarımsal sulama sektöründe de faaliyet göstermektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bizim için kalite; koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibine dayanır...

KALİTE

Kalite anlayışımız dünya ölçeğindeki tüm müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini en iyi şekilde yerine getirerek, markamızın yarattığı algıyı hiçbir koşulda zedelemeden, mükemmeliyetçi kalite kültürü doğrultusunda hareket edip, mevcut kalite standartlarımızın devamlılığını sağlamaktır.

Araştırma Geliştirme

Arge departmanımız, konusunda uzman ve yetkin personeli ile sürekli değişimi takip ederek yeni fikirler için çalışmaktadır.

Ürünlerimizi sürekli değişen ve gelişen teknolojiye uygun sistemler ile birleştirerek müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak biçimde firmaya özgü ve fonksiyonel modeller tasarlamaktayız.

Müşteri Memnuniyeti & Güven

Satış sonrası destek ekibimiz, firmamızın kendisi veya bayileri aracılığıyla müşterilerine anında yanıt vermek üzere kurulmuştur. Firmamız, yurt içinde 200'ü aşkın bayisi ve 500 firmayı aşan ticari ilişkisi ile de sektörün güvenini kazanmış tamamen yerli bir firmadır.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2021 | Rema Tarım Ltd. Şti.